Lyle LCU40594RD14X10 Machine Operat Danger Rflct Lbl 10x14in
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Turn Off Power Before Working On Machines
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"