Lyle LCU40594ND14X10 Machine Operation Danger Lbl 10x14in
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Turn Off Power Before Working On Machines
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"