Lyle LCU40588NP14X10 No Trespassing Danger Sign 10x14in Plstc
Protective Coating
Clear Liquid Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
No Trespassing Authorized Personnel Only
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"