Lyle LCU40586NP14X10 Lockout Tagout Danger Sign 10x14in Plstc
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Do Not Touch Out Of Order
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7 in x 10 in
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"