Lyle LCU40580RD14X10 Lockout Tagout Danger Rflctv Lbl 10x14in
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Authorized Personnel Only Beyond This Point
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10 in x 14 in
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"