Lyle LCU40573RD14X10 Auth Personnel Danger Rflctv Lbl 10x14in
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Admittance To Authorized Personnel Only
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"