Lyle LCU40489RD14X10 Lockout Tagout Danger Rflct Lbl 10x14in
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Header
Warning
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Do Not Use This Equipment
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10 in x 14 in
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"