Lyle LCU40425NP14X10 Lockout Tagout Danger Sign 10x14in Plstc
Sign Header
Notice
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Report All Injuries At Once
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7 in x 10 in
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
ANSI/OSHA Format
Height
0.6"
Width
0.6"