Lyle LCU40394RD14X10 Hcl Acid Danger Refelctive Lbl 10x14in
Sign Legend
Hydrochloric Acid
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
10.5"