Lyle LCU40392ND14X10 Diesel Danger Label 10inx14in Polyester
Sign Legend
Diesel No Smoking
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"