Lyle LCU40369RD14X10 Hard Hat Danger Rflctv Label 10x14in
Sign Legend
Hard Head Area
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"