Lyle LCU40368ND14X10 Elevator Hzrd Danger Lbl 10x14in Polyest
Sign Legend
Elevator Shaft
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"