Lyle LCU40368NA10X7 Alum Elevator Hazard Danger Sign 7x10in
Brand:
LYLE
Model:
LCU40368NA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Elevator Shaft
Sign Material Group
Metal
Indoor/Outdoor Usage
Indoor/Outdoor
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Height
0.6"
Width
0.6"