Lyle LCU40353RD14X10 Trfc Safety Danger Rflct Label 10x14in
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Legend
Drive Slowly
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.57"
Width
0.57"