Lyle LCU40347ND14X10 High Voltage Danger Labl 10x14in Polyest
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
High Voltage
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
10" x 14"
Sign Mounting Style
Adhesive
Height
0.2"
Width
10"