Lyle LCU40314NA10X7 Alum Keep Out Danger Sign 7x10in Alum
Brand:
LYLE
Model:
LCU40314NA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Keep Out
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"
Sign Mounting Style
Mounting Holes
Sign Format
Traditional OSHA
Height
0.1"
Width
7"