Lyle LCU40295ND10X7 Hot Danger Label 7 in X 10 in Polyester
Brand:
LYLE
Model:
LCU40295ND10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Hot
Sign Material Group
Flexible Plastic
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Nominal Sign Size
7" x 10"