Lyle LCU40290NA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU40290NA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Look Out For Fork Lifts
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"