Lyle LCU40268RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU40268RA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Confined Space Enter By Permit Only
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"