Lyle LCU40261NA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU40261NA10X7
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Pinch Point Watch Your Hands
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"