Lyle LCU40206NA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU40206NA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
No Pedestrian Traffic
Sign Mounting Location
Wall
ADA Compliant
No
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"