Lyle LCU40197RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU40197RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Do Not Enter Authorized Personnel Only
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"