Lyle LCU40165NA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU40165NA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Pinch Points. Watch Your Hands.
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"