Lyle LCU40160RD14X10 Eye Danger Rflct Label 10 in X 14 In
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Horizontal Rectangle
Sign Legend
Welding Arc. Wear Proper Eye Protection.
Sign Material Group
Reflective Sheeting
Indoor/Outdoor Usage
Indoor Only
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
10" x 14"