Lyle LCU40135NA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Brand:
LYLE
Model:
LCU40135NA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Material Group
Metal
Nominal Sign Size
7" x 10"