Lyle LCU40036NA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
LCU40036NA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Caustic. Will Cause Severe Burns, Injury Or Death.
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"