Lyle LCU40031NA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
LCU40031NA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Live Steam.
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Not Retroreflective
Nominal Sign Size
7" x 10"