Lyle LCU40015RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
LCU40015RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Combustible Liquids.
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"