Lyle LCU40012RA10X7 Danger Sign 7 in X 10 in Aluminum
Model:
LCU40012RA10X7
Protective Coating
Clear Film Laminate
Sign Shape
Vertical Rectangle
Sign Legend
Diesel Fuel. Flammable.
Sign Mounting Location
Wall
Sign Material Group
Metal
Retroreflective Grade
Engineer Grade
Nominal Sign Size
7" x 10"