Jw Winco 9135M825KU GN913.5-M8-25-KU Grub Screw - Delrin Tip
Brand:
JW WINCO
Model:
9135M825KU
Thread Size
M8
Drive Size
4 mm
Overall Length
26.6 mm
Fastener Length
25 mm