Jw Winco 9135M625KU GN913.5-M6-25-KU Grub Screw - Delrin Tip
Brand:
JW WINCO
Model:
9135M625KU
Thread Size
M6
Drive Size
3 mm
Overall Length
26.3 mm
Fastener Length
25 mm