Ingco TSB121022 Tct Saw Blade Wood Cutting 210MM 8"X48T 30MM Bore
Brand:
Ingco
Model:
TSB121022
Image
Image
Product Description
210mm(8-1/4") x 48T,arbor:30mm
16mm and 25.4mm ring