Ingco TSB114041^ Tct Saw Blade Wood Cutting 140MM 5-1/2"X24T
Brand:
Ingco
Model:
TSB114041^
Image
Image
Product Description
Specifications
  • Size: 140mm (5-1/2") x 24T
  • Arbor: 25.4 mm
  • Reduction Ring: 16 mm