Ingco HPUT78250^ Stainless Steel Dry Wall Taping Knives 250MM 10"
Brand:
Ingco
Model:
HPUT78250^
Image
Image
Product Description
Stainless steel blade
Reinforced aluminium profile
Blade thickness:0.5mm