Ingco CCNLI420602 42V Bl 40MM Concrete Nailer W/27MM Nails 2X2.5AH+CASE
Brand:
Ingco
Model:
CCNLI420602
Image
Image
Product Description
  • Voltage: 42V
  • Fastener length range: 19 - 40 mm( 3/4 ''-1-5/8'')
  • Applications:
  • Fastening cables and conduits to concrete C60 and steel 6mm (max. nail length 27mm)
  • Brushless motor
  • Include:
  • 1000 Pcs nails (27mm)