Ingco CCGLI2001* 20V LI-ION Cordless Caulking Gun 254MM (bare)
Brand:
Ingco
Model:
CCGLI2001*
Image
Image
Product Description
  • Voltage:20V
  • Thrust: 2000N
  • Gluing speed: 0 5mm/ s-4 4mm /s
  • No load current: 0 35A