Ina PWKR47-2RS-XL Stud Type Cam Follower
Brand:
INA
Model:
PWKR-47.2RS-INA
Image
Image
Product Description
Roller diameter 47 mm
Roller width 24 mm
Stud diameter 20 mm
Stud length 40.5 mm
Overall length 66 mm