Ina NKX35-Z-XL Needle Roller/Axial Ball Bearing
Brand:
INA
Model:
NKX-35.Z-INA
Image
Image
Product Description
More Information
Bore diameter 35 mm
Outer diameter 47 mm
Overall width 30 mm