Ina KRVE52-PP-A Eccentric Stud Cam Follower
Brand:
INA
Model:
KRVE-52.PP-INA
Image
Image
Product Description
More Information
Roller diameter 52 mm
Roller width 24 mm
Stud diameter 20 mm
Stud length 40.5 mm
Overall length 66 mm