Ina KRVE16-PP-A Eccentric Stud Cam Follower
Brand:
INA
Model:
KRVE-16.PP-INA
Image
Image
Product Description
More Information
Roller diameter 16 mm
Roller width 11 mm
Stud diameter 6 mm
Stud length 16 mm
Overall length 28 mm