Ina KR22-B-NMT Stud Type Cam Follower
Brand:
INA
Model:
KR-22.NMT-INA
Image
Image
Product Description
More Information
Roller diameter 22 mm
Roller width 12 mm
Stud diameter 10 mm
Stud length 23 mm
Overall length 36 mm