Honeywell PX3MT1BS300PSAAX Pressure Sensor, 300PSI, Tube
infotip-icon
View other Pressure Sensors dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Voltage Rating
5 V DC
Operating Pressure Max
300 psi
Supply Current
3 mA