Honeywell PX2AN2XX150PAAAX Pressure Transducer, 150PSI, 1/8 in-27 Npt
infotip-icon
View other Pressure Sensors dimensions or variations
Please select at least one specification below.
Voltage Rating
5 V
Operating Pressure Max
150 psi
Supply Current
4 mA