Facom Screwdriver 1000V 12mm Slot 14-3/4 '' FW-A12X250VE
Brand:
Facom
Model:
FW-A12X250VE
Image
Image
Product Description
Size: 12 mm,
Length: 250 mm,
Total length: 375 mm,