Brady B30C-2250-595-WT Tape Label Vinyl 2.25"X100'
Image
Image
Product Description
  • A ribbon is required to print this material. Use Part Number B30-R10000
  • Label/Tape Size 2.25 in W x 100 ft L
  • Roll Length 100 ft
  • Roll Width 2.25 in
  • Thickness 0.004 in
  • Web Width 2.5 in