Aeroquip WH0042020FJ20FJ24 Hydraulic Hose Assy Sae 100R4
Fitting Size
1 1/4" x 1 1/4"
Hose Inside Diameter
1-1/4"
Hose Dash Size
-20
Hose Length
24"
Black
Max. Working Pressure @ 70 F
205 psi