Aeroquip WH0041616FJ16FJ36 Hydraulic Hose Assy Sae 100R4
Fitting Size
1" x 1"
Hose Inside Diameter
1"
Hose Dash Size
-16
Hose Length
36"
Black
Max. Working Pressure @ 70 F
245 psi